Penzion Lípa

Penzion Lípa je nově zrekonstruovaný penzion otevřený v červenci 2010 s kompletně novým zařízením ve všech směrech, proto Vám můžeme nabídnout čisté a nadýchané ubytování v srdci Českého Švýcarska na výborné úrovni za přiměřenou cenu. Budova penzionu je památkově chráněný objekt se zajímavými původními stavebními prvky, které byly při rekonstrukci v roce 2009–2010 za přispění Fondů EU zachovány a můžou tak hostům nabídnout zajímavou atmosféru, například při vstupu hlavním schodištěm do prvního patra, jehož chodba je obohacena krom uměleckého zábradlí i nástěnnými malbami.

Recepce skýtá nejen možnost pohodlného posezení při vyřizování Vašich přání, ale i krásný výhled na panorama Křinického náměstí, centra Krásné Lípy. Nabídne Vám kompletní informační servis a standardní hotelové služby, které je možné po domluvě rozšiřovat dle Vašich požadavků. Jsou zde k dispozici informační brožurky a materiály o kulturním a sportovním vyžití v Českém Švýcarsku a mnohém dalším.

Parkování pro hosty je k dispozici přímo na dvoře penzionu, jenž je chráněn kamerou, která je jednou z mnoha monitorujících celý objekt penzionu spolu s bezpečnostním systémem umožňujícím Vám klidný a bezstarostný pobyt.

Adresa: 

Pražská 278/4
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
50° 54' 45.8928" N, 14° 30' 27.8136" E

Kategorie: 

  • Restaurace
  • Ubytování